استفاده آگاهاته از کلمه جادویی لطفا"( و سایر کلمات برای درخواست محترمانه )....

 

لطفآ ، خواهش می کنم ، اگه که ممکنه ، میشه لطف کنین ، استدعا میکنم ، تمنا دارم ، .....

این مطلب رو در اصل بیشتر برای مامانا در نظر گرفتیم اما مجبور شدیم مثل  همیشه به روش به نام بچه و به کام مادر عمل کنیم و اینجا یه جوری بگیمش که یعنی مال بچه هاست ولی مامانا تورو خدا اینجوری زندگی کنین .

ریشه این جادو و کیفیت اثر بخشی اون اینه که وقتی ما همه چیز رو حق مسلم خودمون نمی دونیم و خودمونو از همۀ جهان هستی و همچنین آدمهای اطرافمون طلبکار نمی دونیم یه روزنه ای ایجاد میشه که ما برای سایر آدمهای اطرافمون هم هویت و شخصیت قائل میشیم و به اونها هم حق انتخاب و تصمیم گیری میدیم و همین احترام گذاشتن و شخصیت قائل شدن برای اونهاست که اونها رو به شکل جادویی با ما همراه و همسو میکنه و اونی که باید بشه اتفاق میافته .

برای اینکه به فرزندانتون یاد بدهید که از کلمه لطفا" استفاده کنند به جای اینکه مجبورشون کنید که این کلمه رو به کار ببرند ، یا از راههای غیرسازنده دیگه ای استفاده کنید ، سازنده ترین راه برای اینکه اونها از این کلمه استفاده کنند اینه که :مثل یه داستان خوشمزه براشون تعریف کنین که وقتی یه درخواستی از کسی دارید و یا می خواهید که کسی براتون اون کاری رو  می خواهید انجام بده ،  یه کلمه جادویی هست به اسم : لطفا"  ، که هر موقع این کلمه رو به کار ببری آدمها به توسط شما جادو میشن .


البته ممکنه که همیشه همه اون کاری رو که تو می خوای رو انجام ندهند ،


ولی مطمئن باش که اونها رو جادو کردی .... !!!


 

واین جادو در مورد شما  همیشه برای اونها باقی میمونه  .

/ 2 نظر / 8 بازدید
شرمینه

اینجا نه از بچه خبری هست نه از مادربچه، ولی اینجانب کاملا قانع شدم که دیگران رو جادو کنم [نیشخند] داستان به این قشنگی رو از کجا آوردی؟! به همین راحتی میشه زیباترین هدیه ها رو بهشون داد که هم زیبا زندگی کنند و هم از این زیبایی لذت ببرند.

الناز

عالی بود.